İstanbul Çatalca’da bulunan tesislerimizde üretim yaparak, 30 yıldır değişmeyen lezzetimizle sizleri buluşturuyoruz.  Tesislerimizde modern teknolojik gelişmeler doğrultusunda hijyenik, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi üretmekteyiz. Üretimimizde sadece  Polonez kalite kriterlerini ve helal kesim standartlarını karşılayabilen dana, hindi ve tavuk etleri kullanmaktayız. Ürünlerimizin hiçbirinde kesinlikle domuz eti, domuz yağı ve domuz kökenli katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Üretimimizde kullanılan tüm et çeşitlerimizi, Helal kesim belgesine sahip Türkiye'nin önde gelen entegre kesimhane tesislerden görevli veteriner hekimlerimiz kontrolünde tedarik etmekteyiz. Tüm hammaddelerimiz  (dana karkas eti, baharat, vs..),  Polonez standartlarından en ufak bir taviz verilmeden temin edilmekte ve modern kalite kontrol laboratuvarlarımızda kontrolü sağlandıktan sonra üretim tesisine alınmaktadır.

Üretimimizde kullanılan tüm hammaddeler, üretimimizin her aşaması ve sevk edilmeye hazır son ürünlerimiz kalite kontrol laboratuvarında detaylı olarak analizler ile kontrol edilmektedir.  

Tüm kalite kontrol analizlerinden geçen ürünlerimiz, tüketicilerimizle buluşmak üzere satış noktalarına sevk edilir.

Sağlıklı Yaşamın İpuçları
Polonez Yaşam'da!